Şahmaran Hoca Yorumları

şahmaran hocayla çalışmalara başladıktan sonra hayatımda herşey düzene girdi. şansım kısmetim açıldı işlerim düzene girdi dükkanıma gelen müşterilerin alış verişi çoğaldı borçlarımı ödedim. kazancımın bereketini görmeye başladım şükürler olsun. Allah şahmaran hocamdan razı olsun. birbirinden harika misler gibi kokan vefklerle çalışmalarla hayata yeniden gelmiş gibi oldum çok huzurluyum gerçekten. herşey için ne kadarda teşekkür etsem az kalır. www.medyumsahmaran.com sitesinde denk geldim şahmaran hocaya ve iyi kide tanımışım. Allah razı olsun tekrar tekrar.

şule k. – konya

İstemediğim Sevgilimi Kendimden Uzaklaştırma Büyüsü

peşimi bi türlü bırakmayan sevgilimden medyum şahmaran hocanın vefkleriyle çalışmalarıyla kurtuldum. ömrümün sonuna kadar sanki istemediğim o erkek arkadaşıma mahkummuşum gibi düşünmeye başladıgım zamanlarda Allah karşıma şahmaran hocayı çıkardı. derdimi durumumu anlattım ve çok şükür iyi yürekli şahmaran hocam bana yardım elini uzattı. misler gibi kokan vefklerle sorunlarım çözüldü istemediğim peşimi bi türlü bırakmayan o insan gitti beni istemediğini başkasıyla evlenceğini söyleyen insan geldi. koptu gitti benden şükürler olsun. emeklerinize sağlık Allah yar ve yardımcınız olsun şahmaran hocam çok teşekkür ederim herşey için. hakkınızı helal edin.
songül – adana seyhan

Medyum Şahmaran Hoca Yorumlar

medyum şahmaran hocama ne kadar teşekkür etsemde içimdeki sevincimi mutluluğumu şahmaran hocama karşı olan minnet duygumu anlatamam. ayrıldığım eski eşimin geri gelmesi için yardım aldım şahmaran hocamdan. şükürler olsun ki ayrıldığım eşim büyük bi sevgiyle özlemle geri geldi bana. çalışmalara başladıgımızın yaklaşık 18 inci günü telefonla konuşmaya başladık 2 gün sonrada buluşup konustuk ertesi günde evimize yuvamıza geri döndü. evimiz eşim geri gelince yeniden ev oldu yuva oldu yeniden aile olduk. hayata yeniden döndüm. herşey eksikti eşim yokken. şimdi herşey tamam oldu. şahmaran hocamda beni hiç yanlız bırakmadı her derdimi dinledi Allah razı olsun hep destek oldu güç verdi moral verdi iyiliginizi ödeyemem şahmaran hocam. hakkınızı helal edin. Allah ne muradınız varsa versin, Allah darda zorda bırakmasın.

serhat b. – istanbul beylikdüzü

Medyum Şahmaran Yorumları

ben medyum şahmaranla tanışmadan önce cok sıkıntılar içindeydim ne işlerim yolunda gidiyordu nede sevgilimle bir huzurum vardı beni heran bıraktı bırakacak gibiydi. şahmaran hoca benim durumumla ilgili epeybir vefk hazırlayıp verdi bana ve uygulamalarınada sırasıyla başladığımda içimde bir ferahlama huzur rahatlama oldu birşeylerin düzeleceğine yoluna gireceğine dair bir ümit oluştu içimde ve öylede oldu. öncelikle sevgilimle aram düzeldi bana daha yakın olmaya destek olmaya başladı özellikle işlerimle ilgili alakasız tavırları ortadan kalktı sıcaklığını sevgisini aşkını her fırsatta dile getirmeye başladı. bununlada birlikte sevgilimle ortak bir işe başladık. şimdi herşey yolunda çok şükür. tabi bunun vesilesi şahmaran hocadır. herşey için çok teşekkür ederim. salih artvin.