Geri Getirme Büyüsü Yaptırmak İstiyorum

Geri getirme büyüsü yaptırmak istiyorum demek, ayrıldığınız ama size geri gelmesini istediğiniz sevgilinizin ya da eşinizin yeniden aklına, kalbinde girmek, sizi özlemesini, size sevgiyle, aşkla, muhabbetle gelmesini istiyorum demektir.
Geri getirme büyü, ayrıldığınız eşinizi ya da sevgilinizi görmek, etkisini uzaktan gösterecek çalışmalarla yapılır ve doğrudan aklına, kalbine girmeniz sağlanır.
Bu şekilde ayrıldığınız sevgilinizin sürekli olarak sizi düşünmesi, özlemesi, aklından, kalbinden çıkamayacak hale gelmeniz, sizsiz duramayacak hale gelmesi sağlanır. Yapılan çalışmaların etkileri, enerjileri sevdiğiniz kişi üzerinde yoğunlaştıkça o duyguların yoğunlaşmasıyla sevdiğiniz kişinin size gelmesi sağlanır.
Bu süreç içerisinde sevdiğiniz kişiden bir adım gelmeden sizin kendisini aramamanız ya da ona mesaj göndermemeniz gerekir. Çünkü önemli olan sevdiğiniz kişinin size olan özleminin ağır basması, onun sizsiz duramayacak hale gelmesi.

Be Sociable, Share!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>