Rüyada Giden Sevgilinin Geri Geldiğini Görmek

Rüyada giden sevgilinin geri geldiğini görmek, ayrıldığınız eski sevgilinizle aranızın düzeleceği anlamına gelir. Özellikle rüyada görme durumları karşılıklı olarak görülen durumlardır. Özellikle bir kişiyi üst üste günlerde veya farklı zamanlarda da olsa rüyanızda görüyorsanız o da sizi rüyasında görüyordur. Bu özlem duygusu o yüzden karşılıklı bir şekilde olur.
Rüyada gördüğünüz kişiyi, rüyanızda görme süreniz çok önemli değildir. Zaten genellikle rüyanızda gördüğünüz zaman uyandığınızda rüyanızdan aklınızda kalan o kişiyi gördüğünüzdür. Yani çoğunlukla rüyanın içeriğinden çok o kişiyi görmeniz aklınızda kalır, nasıl gördüğünüzü hatırlamayabilirsiniz. Ama rüyanızı tam olarak ayrıntılı da hatırlayabilirsiniz. Bu durum çok önemli değildir. Önemli olan rüyanızda görmüş olmanızdır.

Be Sociable, Share!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>