Rüyamda Eski Sevgilimin Geri Geldiğini Görmek

Rüyamda eski sevgilimin geri geldiğini görmek, ayrıldığınız sevgilinizin sizi özlediği, son günlerde yoğun bir şekilde sizi düşündüğü anlamına gelir. Ayrıldığınız eski sevgilinizin sizi bu kadar yoğun bir şekilde düşünmesi, onun da sizin rüyanıza girmesine neden olur.
Rüyamda ayrıldığım sevgilimi görmek de aynı şeydir. Yani ayrıldığınız eski sevgilinizin sizi düşündüğünü, özlediğini, merak ettiğini gösterir bu durum.
Rüyada ayrıldığın sevgilini seni ararken görmek, ayrıldığınız sevgilinizin bir süredir sizi aramak isteyip kendisine engel olduğu anlamına gelir. Kendisine aramamak için engel olmasının farklı sebepleri olabilir. Ancak ne olduğu rüyadan anlaşılmaz.
Rüyada eski sevgilinin seni düşündüğünü görmek, aynı şekilde size olan özlemi, merakı yansıtır. O yüzden karşı taraf yani ayrıldığınız sevgiliniz de sizi rüyasına görüyordur.

Be Sociable, Share!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>